Saulius Damulevičius

Mountaineer, explorer, motivational speaker

 

Saulius Damulevičius beveik 15 metų kopia į kalnus ir tiek pat laiko dirba finansų ir verslo konsultacijų srityje. 2012-2016 m. Saulius ėjo Lietuvos alpinizmo asociacijos prezidento pareigas, nuo 2015 m. yra oficialus Fujifilm X-fotografas.

Alpinisto karjerą puošia pirmasis įkopimas į aukščiausią lietuvišku vardu pavadintą viršūnę, nusileidimas slidėmis nuo 7500 m aukščio kalno bei 2015 m. pelnyti „Sniegynų tigro“ ir „Metų alpinisto“ titulai.

Nuo 2016 m. Saulius kopia į aukščiausias pasaulio viršūnes Himalajuose ir Karakorume. Ekspedicijose alpinistas nenaudoja papildomo deguonies bei gidų ir aukštuminių porterių paslaugų.

 

Kalnuose Saulius įgijo unikalios patirties, kurią perteikia savo pristatymuose, iliustruotuose paties alpinisto užfiksuotais vaizdais.

Savo viešuose pranešimuose alpinistas dalijasi unikalia ekspedicijų patirtimi bei nagrinėja asmeninio tobulėjimo, komandinio darbo ir gyvenimo prasmės temas. Ką reiškia vaikščioti padebesiais taip vadinamoje „mirties zonoje“? Kaip įkopti į aukštą kalną, jei iki visiško išsekimo gali žengti vos 10 žingsnių? Ką alpinistai valgo, kur miega ir kaip užtikrina saugumą kopdami stačiomis sienomis? Kokia komandos reikšmė, ar galima vienam eiti į kalnus? Į šiuos ir kitus klausimus Saulius atsakys demonstruodamas fotografijas ir filmuotą medžiagą bei gyvai pristatydamas specialų aukštuminių ekspedicijų inventorių.

 
 CONTACTS

Please, fill in this form for all inquiries. 

 

© 2021 Saulius Damulevičius